Do domu > produkty > Przemysłowe chłodnice punktowe >
Przemysłowe chłodnice punktowe w kolorze białym Tymczasowe urządzenia chłodzące o wysokiej wydajności 18000 W.

Przemysłowe chłodnice punktowe w kolorze białym Tymczasowe urządzenia chłodzące o wysokiej wydajności 18000 W.

przemysłowy przenośny klimatyzator

punktowe urządzenie chłodzące

Miejsce pochodzenia:

Shanghai

Nazwa handlowa:

Weixuan

Orzecznictwo:

CE,ISO

Numer modelu:

WX35

Skontaktuj się z nami
Poproś o wycenę
Szczegóły produktu
Pobór energii:
6560 W.
waga:
200 kg
Hałas:
60 ~ 70decibel
Środowisko działania:
18 ~ 45 ℃
Wylot zimnego powietrza:
czteropoziomowy silnik
Funkcja:
światło
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie
1 szt.
Cena
negotiate
Szczegóły pakowania
kartonowe pudełko lub eksportowane drewniane pudełko
Zasady płatności
T / T, negocjuj
Możliwość Supply
500 sztuk miesięcznie
Opis produktu
Wysokowydajne przemysłowe chłodnice punktowe 18000 W w kolorze białym

Urządzenia do chłodzenia punktowego

Mobilny klimatyzator charakteryzuje się niskim zużyciem energii, wystarczającą wydajnością chłodzenia, łatwą instalacją, niskim poziomem hałasu i dużą wydajnością powietrza. W przypadku niektórych kluczowych urządzeń i kluczowych pozycji w dużych zakładach może realizować chłodzenie jednopunktowe i chłodzenie wielopunktowe. Jednocześnie może także ochłodzić ten obszar.

Te przenośne systemy prądu przemiennego są preferowane ze względu na ich wygodę i wydajność - w żądanym pomieszczeniu nie trzeba wprowadzać przewodów wodnych. Nasze przenośne klimatyzatory wykorzystują powietrze z otoczenia w otoczeniu, więc nie potrzebują żadnego specjalnego systemu wlotowego do działania. Przemysłowe chłodnice powietrza powstałe w wyniku procesu chłodzenia są usuwane z górnej części urządzenia i mogą być odprowadzane do komory sufitowej lub skierowane do najbliższych drzwi lub okna w celu wyjścia z pomieszczenia lub przestrzeni.

Dane techniczne:

Model MAC-180
Wydajność chłodnicza 61000 ALE
Napięcie / cykl 380 V AC / 50 Hz
Objętość wtrysku czynnika chłodniczego

3800g

Maksymalne ciśnienie robocze 2,2 MPa
Obecny amper 12,6A
Kompresor W pełni zamknięta turbina
Waga 200 kg
Rura wylotowa 1

Nowa innowacja:

Konfiguracja ogrzewania: Przenośna pompa ciepła łączy w sobie funkcje chłodzenia i ogrzewania w jednym, niezależnym urządzeniu, oferuje znacznie wyższą wydajność, a także zwykle wysoki poziom jakości i niezawodności Weixuan.

Konfiguracja osuszania: Skuteczne przywracanie szkód spowodowanych przez wodę zaczyna się od Weixuan. Szybko wysuszyć pomieszczenia, aby ograniczyć tworzenie się pleśni i pleśni oraz zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się. Przenośne urządzenie Weixuan zapewnia znacznie szybszy odzysk niż w przypadku wentylatorów lub osuszaczy, zmniejszając koszty renowacji.

Co najważniejsze, instalacja jest prosta. Wystarczy zwinąć urządzenie, podłączyć je, podłączyć przewód wylotowy suchego powietrza i włączyć urządzenie. Od razu zaczyna wykonywać swoją pracę. Zaoszczędzisz czas i pieniądze dzięki nowej technologii osuszania, która ma na celu usunięcie wilgoci i zastąpienie jej suchym powietrzem.

Wyślij do nas zapytanie

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Punktowy chłodnica powietrza Sprzedawca. 2018-2024 spotaircooler.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.