Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd
Shanghai Weixuan Industrial Co., Ltd

Tylko nie doskonałe produkty, żadnych porywających klientów

z powodu klientów, więc będzie lepiej

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd

Chiny Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd Certyfikaty
Miły szef, niezła sprzedaż, dobrej jakości chłodnice punktowe z mocnym chłodzeniem, najwcześniejsza wysyłka.

—— Francois

fajne miejsce mocne chłodzenie, podoba mi się, zamówię jeszcze sześć miesięcy później

—— Ryan

Podoba mi się ta biała chłodnica WX180, przetestowałem 2 jednostki z 29 jednostek, dobrą wydajność chłodzenia.

—— Bhola

Przetestowałem ten cooler WX35, fajny cooler i zamówię więcej

—— Pascal

Guter Kühler, gefällt mir

—— Szczery

Im Online Czat teraz

Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd

1 2 3 4 5
companyPics.title0 companyPics.title1 companyPics.title2 companyPics.title3 companyPics.title4
Budynek biurowy Wnętrze biura Fabryka Warsztat Nowe przypadki
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Importer
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Weixuan
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 5000000-10000000
Rok założenia : 2014
pc Export : 50% - 60%

Shanghai Weixuan Industrial Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem integrującym badania i rozwój, produkcję, sprzedaż i serwis. Od momentu powstania firma zawsze postępowała zgodnie z koncepcją rozwoju „innowacja nigdy się nie kończy”, realizując cele biznesowe „100-letniej przedsiębiorczości” i jest dobrze znana w kraju i za granicą ze swoich wiodących badań i rozwoju technologicznego, ścisłe zarządzanie jakością, unikalny model marketingowy i doskonała obsługa posprzedażna. Profesjonalnie OEM dla zagranicznych klientów, aby produkować różnorodne mobilne klimatyzatory przemysłowe.

Główna siedziba firmy znajduje się w Szanghaju, a fabryka firmy w mieście Wuxi w prowincji Jiangsu. Firma zajmuje powierzchnię 15 000 metrów kwadratowych, a powierzchnia zabudowy wynosi 23 000 metrów kwadratowych. Ma silne możliwości rozwoju technicznego, ponad 10 tytułów zawodowych średniego i wyższego szczebla oraz ponad 50 tytułów młodszych i różnych rodzajów techników. Posiada szereg profesjonalnych linii produkcyjnych i linię do malowania proszkowego tworzyw sztucznych. Posiada pełny zestaw kompleksowych pomieszczeń do testowania wydajności, wszelkiego rodzaju sprzęt specjalny, sprzęt do testowania oraz przyrządy i mierniki, o rocznej zdolności produkcyjnej 200 000 urządzeń klimatyzacyjnych. Przeszedł certyfikaty ISO9000 i ISO14000, a jego produkty uzyskały ponad dziesięć patentów krajowych. Przeszedł szereg certyfikatów, takich jak US ETL, Japonia PSE, EU CE itp. 90% produktów jest sprzedawanych z powrotem do Korei, Japonii, USA, Tajlandii, Wietnamu, Rosji, Australii, Nowej Zelandii. , Hongkong, Tajwan oraz inne kraje i regiony. Dzięki profesjonalnej, doskonałej wydajności produktu i niezawodnemu zapewnieniu jakości zyskał przychylność naszych klientów.


Przez lata firma była zaangażowana w „tworzenie bardziej komfortowego środowiska pracy”, „skrupulatnego, doskonałości” jako filozofii jakości firmy, „zorientowanej na ludzi, szukającej prawdy od faktów” jako filozofii zarządzania firmą, poprzez ścisłe naukowe kierownictwo i aktywny personel Poczyniono wysiłki w celu zapewnienia ciągłej poprawy jakości produktów i doskonalenia systemu zapewnienia jakości. Jednocześnie zastosowanie wydajnego trybu zarządzania i elastycznego mechanizmu pracy sprawia, że ​​koszty produktów firmy z badań i rozwoju, produkcji i sprzedaży mają oczywiste zalety w stosunku do tej samej branży.

Nasza trwała pasja do rozwoju i stosowania naszych technologii pozwala nam opracowywać kompletne rozwiązania spełniające potrzeby naszych klientów dzięki produktom i usługom o wartości dodanej. Jako lider branży w Chinach, jesteśmy gotowi odegrać ważną rolę w tym momencie, przechodząc z „Made in China” na „Created in China”.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd

Faks: 86-21-6957-3031

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)