Do domu >

Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd Profil przedsiębiorstwa

Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd
Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd
Szczegóły firmy

Główny rynek:

Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa , Azji wschodniej , Azja Południowo-Wschodnia , Bliski Wschód , Afryka , Oceania , Na calym swiecie

Rodzaj działalności:

Producent , Dystrybutor / Hurtownik , Importer , Firma Handlowa , Sprzedawca

Marki:

Weixuan

Ilość pracowników:

100~150

Coroczne wyprzedaże:

5000000-10000000

Rok założenia:

2014

Eksport szt.:

60% - 70%

Wprowadzenie

Shanghai Weixuan Industrial Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem integrującym badania i rozwój, produkcję, sprzedaż i serwis. Od momentu powstania firma zawsze postępowała zgodnie z koncepcją rozwoju „innowacja nigdy się nie kończy”, realizując cele biznesowe „100-letniej przedsiębiorczości” i jest dobrze znana w kraju i za granicą ze swoich wiodących badań i rozwoju technologicznego, ścisłe zarządzanie jakością, unikalny model marketingowy i doskonała obsługa posprzedażna. Profesjonalnie OEM dla zagranicznych klientów, aby produkować różnorodne mobilne klimatyzatory przemysłowe.

Główna siedziba firmy znajduje się w Szanghaju, a fabryka firmy w mieście Wuxi w prowincji Jiangsu. Firma zajmuje powierzchnię 15 000 metrów kwadratowych, a powierzchnia zabudowy wynosi 23 000 metrów kwadratowych. Ma silne możliwości rozwoju technicznego, ponad 10 tytułów zawodowych średniego i wyższego szczebla oraz ponad 50 tytułów młodszych i różnych rodzajów techników. Posiada szereg profesjonalnych linii produkcyjnych i linię do malowania proszkowego tworzyw sztucznych. Posiada pełny zestaw kompleksowych pomieszczeń do testowania wydajności, wszelkiego rodzaju sprzęt specjalny, sprzęt do testowania oraz przyrządy i mierniki, o rocznej zdolności produkcyjnej 200 000 urządzeń klimatyzacyjnych. Przeszedł certyfikaty ISO9000 i ISO14000, a jego produkty uzyskały ponad dziesięć patentów krajowych. Przeszedł szereg certyfikatów, takich jak US ETL, Japonia PSE, EU CE itp. 90% produktów jest sprzedawanych z powrotem do Korei, Japonii, USA, Tajlandii, Wietnamu, Rosji, Australii, Nowej Zelandii. , Hongkong, Tajwan oraz inne kraje i regiony. Dzięki profesjonalnej, doskonałej wydajności produktu i niezawodnemu zapewnieniu jakości zyskał przychylność naszych klientów.


Przez lata firma była zaangażowana w „tworzenie bardziej komfortowego środowiska pracy”, „skrupulatnego, doskonałości” jako filozofii jakości firmy, „zorientowanej na ludzi, szukającej prawdy od faktów” jako filozofii zarządzania firmą, poprzez ścisłe naukowe kierownictwo i aktywny personel Poczyniono wysiłki w celu zapewnienia ciągłej poprawy jakości produktów i doskonalenia systemu zapewnienia jakości. Jednocześnie zastosowanie wydajnego trybu zarządzania i elastycznego mechanizmu pracy sprawia, że ​​koszty produktów firmy z badań i rozwoju, produkcji i sprzedaży mają oczywiste zalety w stosunku do tej samej branży.

Nasza trwała pasja do rozwoju i stosowania naszych technologii pozwala nam opracowywać kompletne rozwiązania spełniające potrzeby naszych klientów dzięki produktom i usługom o wartości dodanej. Jako lider branży w Chinach, jesteśmy gotowi odegrać ważną rolę w tym momencie, przechodząc z „Made in China” na „Created in China”.

Usługa
Filozofia biznesowa firmy:

Przestrzegaj zasad zorientowanych na klienta, opartych na technologiach i innowacjach, stale poprawiaj komfort użytkowania i poprawiaj jakość produktów i usług.

Misja firmy:

Jakość przede wszystkim, klient przede wszystkim

Wizja firmy:

Liderzy „tworzenia wartości” nadal zwiększają udział w rynku i satysfakcję klientów poprzez ciągłe innowacje i ulepszanie marketingowych usług o wartości dodanej, co czyni nas liderem w zakresie „tworzenia wartości” w dziedzinie agregatów chłodniczych.

Decydujący gol:

Został pierwszą chińską marką w branży chłodnic

Transport : wysyłka morska

Wysyłka morska:

Jest to najbardziej ekonomiczny sposób dostarczenia. Nadaje się do dużych zamówień, kosztów dostawy

Bardzo niski, aby pomóc Ci osiągnąć maksymalny zysk. Dostarczenie towarów do portu docelowego trwa zwykle około miesiąca.


Kolej żelazna:

Koszty dużych ilości są niższe, ale tylko w niektórych krajach

Historia
W 2014 r. Firma została zarejestrowana i założona, a jej roczna sprzedaż wyniosła 300 000 USD;
W 2015 r. Firma rozwijała się dynamicznie, biznes szybko się rozwijał, a roczna sprzedaż wzrosła do 1000 000 USD;
W 2016 r. Firma rozszerzyła swoją działalność w Europie i Stanach Zjednoczonych, a jednocześnie firma i personel wzrosły, a liczba personelu wzrosła do 100.
W 2017 roku firma rozwinęła działalność w Azji Zachodniej, a jej roczna sprzedaż osiągnęła 5000 000 USD.

Nasz zespół

Zespół sprzedaży:

Nie jesteśmy typowym producentem chłodzących urządzeń, ale nasi oddani pracownicy sprzedaży nigdy nie unikają dodatkowych wysiłków, aby spełnić i przekroczyć oczekiwania klientów.Traktujemy naszych klientów z taką samą lojalnością i oddaniem, niezależnie od wielkości ich działalności lub branży.

 

Zespół jakości:

 

 • Kontrola jakości od części do produkcji i dostawy.
 • Profesjonalna osoba zajmująca się kontrolą jakości, aby zapobiec przepływowi produktów nie kwalifikowanych do klienta.
 • Ścisła kontrola części, produkcji i dostawy.
 • Pełna seria sprzętu w laboratorium jakości.
 • Stosować się do systemu ISO 9001:2008 ściśle.
 • Stałe doskonalenie, dążenie do wyższego poziomu jakości.
 • 5 Członkowie 4% rocznej sprzedaży przeznaczone na badania i rozwój
 • Zespół: utworzenie skutecznego i zdolnego zespołu ekspertów.
 • Produkty: najbardziej uniwersalny i elastyczny rodzaj przenośnego prądu AC
 • Technologia: W ciągu 3 lat opracować patentowany chłodnik spot.
 • Patent: Podkreślenie autentyczności międzynarodowego wzoru wynalazkowego, głęboki rozwój rynku międzynarodowego.

Chiny Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd profil firmy 0Chiny Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd profil firmy 1Chiny Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd profil firmy 2

Wyślij do nas zapytanie

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Punktowy chłodnica powietrza Sprzedawca. 2018-2024 spotaircooler.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.