Shanghai Weixuan Industrial Co., Ltd

Tylko nie doskonałe produkty, żadnych porywających klientów

z powodu klientów, więc będzie lepiej

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd

Certyfikaty
dobra jakość Przenośne lodówki punktowe na sprzedaż
dobra jakość Przenośne lodówki punktowe na sprzedaż
Opinie klientów
Miły szef, niezła sprzedaż, dobrej jakości chłodnice punktowe z mocnym chłodzeniem, najwcześniejsza wysyłka.

—— Francois

fajne miejsce mocne chłodzenie, podoba mi się, zamówię jeszcze sześć miesięcy później

—— Ryan

Podoba mi się ta biała chłodnica WX180, przetestowałem 2 jednostki z 29 jednostek, dobrą wydajność chłodzenia.

—— Bhola

Przetestowałem ten cooler WX35, fajny cooler i zamówię więcej

—— Pascal

Im Online Czat teraz

Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd

1 2 3 4 5
Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd
Budynek biurowy Wnętrze biura Fabryka Warsztat Wysyłka do nowego zamówienia

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Importer
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Weixuan
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 5000000-10000000
Rok założenia : 2014
pc Export : 50% - 60%

Shanghai Weixuan Industrial Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem integrującym badania i rozwój, produkcję, sprzedaż i serwis. Od momentu powstania firma zawsze postępowała zgodnie z koncepcją rozwoju „innowacja nigdy się nie kończy”, realizując cele biznesowe „100-letniej przedsiębiorczości” i jest dobrze znana w kraju i za granicą ze swoich wiodących badań i rozwoju technologicznego, ścisłe zarządzanie jakością, unikalny model marketingowy i doskonała obsługa posprzedażna. Profesjonalnie OEM dla zagranicznych klientów, aby produkować różnorodne mobilne klimatyzatory przemysłowe.

Główna siedziba firmy znajduje się w Szanghaju, a fabryka firmy w mieście Wuxi w prowincji Jiangsu. Firma zajmuje powierzchnię 15 000 metrów kwadratowych, a powierzchnia zabudowy wynosi 23 000 metrów kwadratowych. Ma silne możliwości rozwoju technicznego, ponad 10 tytułów zawodowych średniego i wyższego szczebla oraz ponad 50 tytułów młodszych i różnych rodzajów techników. Posiada szereg profesjonalnych linii produkcyjnych i linię do malowania proszkowego tworzyw sztucznych. Posiada pełny zestaw kompleksowych pomieszczeń do testowania wydajności, wszelkiego rodzaju sprzęt specjalny, sprzęt do testowania oraz przyrządy i mierniki, o rocznej zdolności produkcyjnej 200 000 urządzeń klimatyzacyjnych. Przeszedł certyfikaty ISO9000 i ISO14000, a jego produkty uzyskały ponad dziesięć patentów krajowych. Przeszedł szereg certyfikatów, takich jak US ETL, Japonia PSE, EU CE itp. 90% produktów jest sprzedawanych z powrotem do Korei, Japonii, USA, Tajlandii, Wietnamu, Rosji, Australii, Nowej Zelandii. , Hongkong, Tajwan oraz inne kraje i regiony. Dzięki profesjonalnej, doskonałej wydajności produktu i niezawodnemu zapewnieniu jakości zyskał przychylność naszych klientów.


Przez lata firma była zaangażowana w „tworzenie bardziej komfortowego środowiska pracy”, „skrupulatnego, doskonałości” jako filozofii jakości firmy, „zorientowanej na ludzi, szukającej prawdy od faktów” jako filozofii zarządzania firmą, poprzez ścisłe naukowe kierownictwo i aktywny personel Poczyniono wysiłki w celu zapewnienia ciągłej poprawy jakości produktów i doskonalenia systemu zapewnienia jakości. Jednocześnie zastosowanie wydajnego trybu zarządzania i elastycznego mechanizmu pracy sprawia, że ​​koszty produktów firmy z badań i rozwoju, produkcji i sprzedaży mają oczywiste zalety w stosunku do tej samej branży.

Nasza trwała pasja do rozwoju i stosowania naszych technologii pozwala nam opracowywać kompletne rozwiązania spełniające potrzeby naszych klientów dzięki produktom i usługom o wartości dodanej. Jako lider branży w Chinach, jesteśmy gotowi odegrać ważną rolę w tym momencie, przechodząc z „Made in China” na „Created in China”.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Weixuan Industrial Co.,Ltd

Tel: 86-139-1685-4254

Faks: 86-21-6957-3031

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)